ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Ciechanowiec

Rycerze, Jaćwingowie i dworzanie opanowali Ciechanowiec: 14. Zajazd Wysokomazowiecki [foto/wideo]

W niedzielę, 14 lipca 2024 roku, Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu stało się areną fascynującego spotkania z historią. 14. Zajazd Wysokomazowiecki przyciągnął tłumy mieszkańców regionu oraz turystów, oferując niezapomniane wrażenia i cenną lekcję historii.

Ciechanowiec: Nocna akcja służb. W rowie uszkodzony samochód bez kierowcy [foto]

W nocy z soboty na niedzielę służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o samochodzie znajdującym się w przydrożnym rowie w miejscowości Czaje Wólka (gmina Ciechanowiec). Na miejsce zdarzenia skierowano straż pożarną, policję i zespół ratownictwa medycznego.

Ciechanowiec: Zgubiony telefon sam wezwał do siebie straż, policję i karetkę

Do niecodziennej sytuacji, która postawiła na nogi lokalne służby ratunkowe, doszło dzisiaj (13.07.2024r.) w powiecie wysokomazowieckim. Na skrzyżowaniu dróg prowadzących do Ciechanowca, Nura i Czyżewa telefon komórkowy samoczynnie zaalarmował służby ratownicze, choć w rzeczywistości nie doszło tam do żadnego wypadku.

JUŻ W NIEDZIELĘ! Rycerze, pokazy i wielka bitwa w Ciechanowcu

Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu zaprasza serdecznie na wydarzenie pn. 14. Zajazd Wysokomazowiecki, które odbędzie się 14 lipca 2024 r. na terenie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły redakcje: WysokoMazowiecki24, Podlasie24, Radio Białystok, Kurier Podlaski oraz KRP.

Ciechanowiec: Dyrektor OPS-u czytała dzieciom [foto]

Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu nie zwalnia tempa w promowaniu czytelnictwa wśród najmłodszych. Dzisiaj (10.07.2024r.) odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Czytanie na trawie".

Zarząd Powiatu zdecydował: Łukasz Godlewski nadal dyrektorem ZSOiZ w Ciechanowcu

Zarząd Powiatu Wysokomazowieckiego podjął decyzję dotyczącą przyszłości Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu. Na posiedzeniu, które odbyło się 9 lipca 2024 roku, powołano Łukasza Godlewskiego na stanowisko dyrektora tej placówki na kolejną kadencję.

Teleskopy i ognisko - wyjątkowa noc astronomiczna blisko Ciechanowca

Miłośnicy astronomii będą mieli niecodzienną okazję do obserwacji nocnego nieba. W poniedziałek, 15 lipca 2024 roku, w miejscowości Tymianki-Bucie, położonej niedaleko Ciechanowca, odbędzie się wydarzenie astronomiczne "Noc z gwiazdami".

Letnie warsztaty florystyczne w Ciechanowcu - wianki boho zawładnęły biblioteką [foto]

W Ciechanowcu lato zagościło w pełni, a wraz z nim kreatywne zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej. W ciepłe przedpołudnie na bibliotecznym patio odbyły się wyjątkowe warsztaty florystyczne, które przyciągnęły miłośników natury i rękodzieła.

XI Mistrzostwa w Scrabble: Ciechanowiec przyciągnął graczy z całej Polski [foto]

W miniony weekend Ciechanowiec gościł miłośników gier słownych z różnych zakątków Polski. W dniach 6-7 lipca odbyły się XI Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble o Puchar Burmistrza, organizowane w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Ciechanowiec: Konkurs na plakat filmowy bajki opartej na literaturze

Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu oraz zespół Sylena serdecznie zapraszają do udziału w konkursie na plakat filmowy bajki opartej na literaturze. Celem konkursu jest aktywizowanie lokalnej społeczności, wspieranie integracji, promocja literatury dziecięcej oraz zachęcanie rodzin do kreatywnego spędzania czasu.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk