ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Wysokie Mazowieckie

2 promile i motocykl: Niebezpieczna jazda w Wysokiem Mazowieckiem

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem zatrzymali do kontroli motocyklistę. Jak się okazało, za kierownicą jednośladu siedział nietrzeźwy 37-latek. Zgodnie z kodeksem karnym, za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

1406 wniosków o "Dobry start" w powiecie wysokomazowieckim

Wnioski o świadczenie 300 plus cały czas wpływają do ZUS-u. Blisko 34,4 tys. wniosków złożyli rodzice i opiekunowie z województwa podlaskiego. ZUS wypłacił już pierwsze świadczenia. Na konta uprawnionych w regionie trafiło niemal 81 tys. zł. W powiecie wysokomazowieckim, w okresie od 1 do 14 lipca 2024 roku, złożono 1406 wniosków o to świadczenie.

Asteriks i Priscilla zawitają do Wysokiego Mazowieckiego: Podlaskie Kino Plenerowe już 26 lipca

Wysokie Mazowieckie szykuje się na wyjątkowe filmowe wydarzenie. 26 lipca 2024 roku miasto stanie się gospodarzem Podlaskiego Kina Plenerowego, oferując mieszkańcom kinowe przeżycia pod gołym niebem.

Nieoczekiwany finał spaceru: 50-latek zatrzymany na ulicach Wysokiego Mazowieckiego

Policjant z Wysokiego Mazowieckiego wykazał się czujnością, doprowadzając do zatrzymania poszukiwanego przestępcy. Incydent miał miejsce na jednej z ulic miasta, gdzie uwagę policjanta zwróciło nietypowe zachowanie 50-letniego mężczyzny.

Seria wykroczeń mieszkańca powiatu wysokomazowieckiego - od nadmiaru pasażerów po złamanie zakazu sądowego

Policjanci z drogówki zatrzymali 27-latka, który zdecydował się na jazdę mimo obowiązujących zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna wpadł, bo przewoził o jedną osobę za dużo w pojeździe. Teraz za złamanie zakazu sądowego grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Wypadek w Wysokiem Mazowieckiem: Potrącenie na przejściu dla pieszych [foto]

Dzisiaj (12.07.2024r.) na jednym z przejść dla pieszych przy ulicy Szpitalnej w Wysokiem Mazowieckiem doszło do potrącenia kobiety.

Nawałnica nad powiatem wysokomazowieckim: Powalone drzewa, uszkodzone budynki i pożar od pioruna [foto]

W czwartek 11 lipca 2024 roku powiat wysokomazowiecki został dotknięty przez gwałtowne zjawiska atmosferyczne. Do godziny 20:30 PSP w Wysokiem Mazowieckiem odnotowała 12 interwencji związanych z powalanymi drzewami oraz 3 uszkodzenia budynków gospodarczych. Doszło też do pożaru spowodowanego uderzeniem pioruna - poinformował nasz portal Cezary Zalewski Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP w Wysokiem Mazowieckiem.

Wakacyjne czytanie pod chmurką w Wysokiem Mazowieckiem [foto]

W środę, 10 lipca 2024 roku, najmłodsi mieszkańcy Wysokiego Mazowieckiego mieli okazję uczestniczyć w kolejnym wydarzeniu z cyklu "Czytanie przy fontannie". Inicjatywa ta organizowana jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Wysokiem Mazowieckiem.

Mlekovita najczęściej wybieraną marką w Polsce

Według najnowszego Raportu Brand Footprint Europe marka Mlekovita zajmuje 1. miejsce wśród najczęściej wybieranych przez Polaków marek FMCG. Wyniki są oparte na całorocznej obserwacji koszyków zakupowych 13,5 mln polskich gospodarstw.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk